Hizmetlerimiz Hakkında

Bireysel olarak datcalilar.com´a nasıl kayıt olabilirim?

Bireysel üyelik ücretsizdir. Bireysel olarak üye olmak için ana sayfada üye girişi bölümüne Bireysel Üyelik linkine tıklayıp yeni üyelik linkini kullanarak üye olabilirsiniz. Bireysel üyeler firmaların sayfalarını ziyaret ettiklerinde onların sundukları hizmetlerden faydalanarak, firmalar hakkında yorum ve değerlendirme yapabilirler onlarla özel mesajlaşma butonu ile iletişime geçebilirler.

Firma olarak datcalilar.com´a nasıl kayıt olabilirim?

DATÇA FİRMALARI İÇİN GOLD ÜYELIK 6 AY BOYUNCA ÜCRETSİZDİR ! Firma olarak üye olmak için ana sayfada üye girişi bölümüne Firma Ekle linkine tıklayıp üyelik formunu doldurarak üye olabilirsiniz.

 

Hızlı paylaşım 

Gelişmiş rehber özelliği

Gelişmiş İş İlanları özelliği

Özel Mesajlaşabilme özelliği

Firmaların Ürün ekleyebilmesi

Emlakçilar için Emlak modülü

Firmaların Google Harita Konumunu ekleyebilmesi

Firma Videosu

Firmanın her türlü iletişim Bilgileri

Paypal entegresi.

Datçadan günlük Haberler

Datça Etkinlikleri duyuruları

Full kontrollü Firma paneli

Facebook Yorumları

Sosyal Paylaşma Butonları

Vitrin Firmalar olarak anasayfada ön planda gözükme

Otomatik Google Optimizasyon

Hızlı ve kaliteli destek

Araç İlanları

Responsive Web Tasarım

Sorunlarınız ve Sorularınız icin 7/24 destek

datcalilar.com´da üyelerimize sundugumuz özelliklerden biride ürün tanıtımı ve satişidir. Lütfen alıcı olarak yada satıcı olarak gerçekleştirilen tüm alım-satım işlemlerinde dikkatli ve emin olunuz. Sitemiz alıcı ve satıcı arasında gerçekleştirilen tüm alım-satım işlemlerinde taraf olamaz ve sorumlu değildir.

datcalilar.com üzerinden satış işlemlerini gerçekleştiren tüm satıcı üyeler, ilgili mevzuat doğrultusunda vergi mükellefi yükümlülüklerini yerine getirmeli, bu doğrultuda gerekli mali belgeleri ve kayıtları oluşturmalı, bunları ilgililere ve alıcılara göndermeli, usulüne uygun ve doğru bir şekilde vergi beyanında bulunmalıdır.

datcalilar.com üzerinden alıcı ve satıcı arasında gerçekleştirilen tüm alım-satım işlemlerinde mali mevzuattan kaynaklanan sorumluluklar, ilgili işlemi gerçekleştiren üyelere aittir. Alıcı üyelerin gerçekleştirilen işlem ile ilgili ileride çıkabilecek uyuşmazlıklara karşı haklarını koruyabilmeleri ve tarafların mali mevzuattan kaynaklanan yükümlülüklerini yerine getirmeleri amacıyla, alıcı üyelerin satıcı üyelerden, satış işlemine ilişkin olan ve satıcı tarafından alıcıya gönderilmesi gereken ilgili mali belgeleri talep etmesi tavsiye edilmektedir.

Herhangi bir soru yada sorunlarınızda bize info@datcalilar.com mail adresinden, iletişim sayfamızdaki iletişim formundan yada HIZLI iletişim için Anasayfadaki mobil numaramıza bağlı olan Whatsapp butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Datça Emlak | Datça Otelleri | Datça Gezi Rehberi | Datça iş Rehberi | Datça Satılık Ev | Datça Web Tasarım ve Geliştirme www.datcaweb.com

Iyzico