Datça Pamukkale Cam Balkon

Datça Pamukkale Cam Balkon

Eski Datça Kavsağı Merkez, Datça
Cep Onaylı
Online
Gold
Mesaj Gönder
Datça Pamukkale Cam Balkon
Oktay Üstün
Eski Datça Kavsağı
Merkez , Datça
İş Alanları

Datça Pamukkale Cam Balkon Siparişlerinizde Başlangıcından Montaja Kadar Ve Montaj Bittikten Sonra Sürekli Müşterilerimizin Yanındadır. En İyi Cam Balkon Datça.

Datça Pamukkale Cam Balkon Hakkında

DATCA PAMUKKALE CAM BALKON

Önce müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutan Datça Pamukkale Cam Balkon siparişin başlangıcından montaja kadar ve montaj bittikten sonra sürekli müşterilerinin yanındadır. Bizler şunu çok iyi biliyoruz bir memnun sonrasında yenilerini getirir. Bu yüzdendir ki, bizimle çalışan müşterilerimizi dostlarımız gibi görüyoruz. Katlanır Cam Balkon Sistemleri ve alüminyum Pvc alanlarında en iyisi olmak için çabalıyoruz. Datça Cam Balkon alanında yaptığımız yatırımlar ve profesyonel ekibimizle en yüksek müşteri memnuniyetini yakalamak başlıca hedefimizdir.

Ev ve bahçelerimizde bulunan kapalı balkonları dekorasyon dizaynı ile bir kış bahçesine çevirirsek hem bulunduğumuz çevreyi yaşanabilir bir hale getiririz, hem de kendinize içinde bulunmaktan huzur ve zevk alacağımız bir ortam yaparız. Cam balkon sistemleri ile soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak kapalı balkon dekorasyonu (kış bahçesi) evinize ilave bir mekan kazandıracaktır.

Soğuk havalar geride kaldı, güneş ise bizi bekliyor. Şöyle balkonlarda, teraslarda içeceğimizi yudumlarken dinlenmenin tam da vakti. Bir terasınız ya da balkonunuz varsa, keyfinize göre dekorasyonunu yapmak da en büyük lüksünüz olmalı.

Büyüklüğü ne olursa olsun balkon ve teraslar için pek çok yaratıcı dekorasyon örneklerini ilham almanız için size birçok alternatifler sunuyoruz. Balkonunuzu ya da terasınızı Vizyon’un ısıcamlı sistemleri ile kapatarak mekanlarınızı taçlandırabilirsiniz. Cam balkonda yeniliğin öncü markası Vizyon, şık, kaliteli en önemlisi keyifli bir balkon yaratmak için sizi bekliyor.

ISI VE SES YALITIMI

Dört mevsim yaşayan balkonlarda kullanılan cam balkon sistemlerinin yalıtımlı olması önemli bir konu. Ses ve ısı yalıtımı sağlayan ısıcamlı sistemlerimiz, ayrıca mekanlara yer kazandırma ve kolay açılıp kapanma özelliğine sahip.

GÜNEŞE KARŞI KONUM

Yaz-kış balkon olarak kullanılan mekanlar doğru güneş yönüne konumlandırılmalıdır. İklim şartları ve yaşam şekillerine göre balkonların kullanış biçimleri de değişmektedir. Örneğin yaz günlerinde akşam yemekleri genellikle balkonlarda yenip burada bol bol vakit geçiriliyor. Bu yüzden balkonun batı güneşi almamasına dikkat edilmeli. Jaluzi ve perdeler ise güneşten korunmak için alternatif çözümlerden biridir.

CAM BALKON AVANTAJLARI

Datça´da Cam balkon sistemleri; günden güne kullanımı artan en popüler balkon kapatma sistemleridir. Sistemin yapısı Datça gibi CENNET bir yerde balkonunuzun manzarasının kapanmasını en düşük seviyeye indirecek şekilde tasarlanmıştır. Yılın her ayında balkonunuzu en iyi şekilde kullanabilmeniz için en ideal sistem katlanır cam balkon sistemleridir.

BALKONUN YÜKSEK OLMASI

Cam Balkon Sistemleri güvenlik unsurunu ön planda tutarak üretilmiştir. Camlar 2m yüksekliğe kadar tam verimli şekilde çalışmaktadır. Bundan daha fazla yüksekliklerde camların güvenlik sorunu olmamasına rağmen camlar arasında kayıt olmadığı için şiddetli rüzgarlarda camlar sarsılmakta içeri rüzgar ve yağmur alabilmektedir. Aşırı yüksek balkonlarda camların maksimum yüksekliğe çıkarıldığında açıkta kalan yerler, sabit profiller ile kapatılarak güvenli ortamlar oluşturulmaktadır.

CAM BALKON SİSTEMİNDE YALITIM

Katlanır Cam Balkon sistemleri, genel olarak yalıtım amaçlı sistemler değildir. Ancak gelişen teknik imkanlar ve talepler sonucunda, Katlanır Cam Balkon sistemleri %85 oranında yalıtım oranına ulaşmış durumdadır. Su tahliye bölmesi sayesinde, profil içinde kalan yağmur suyunu dışarı atmaktadır. Cam arası şeffaf fitillerin çift taraflı iç ve dışta kullanımı ile rüzgar, ses ve toz yalıtımında en üst düzeye ulaşılmıştır. Camların birleşme noktalarındaki alüminyum kapaklar kademeli oluşu ile dış etkenlere karşı geçişi de engellemektedir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:30 - 19:00
Cumartesi 08:30 - 19:00
Pazar KAPALI-

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Datça Emlak | Datça Otelleri | Datça Gezi Rehberi | Datça iş Rehberi | Datça Satılık Ev | Datça Web Tasarım ve Geliştirme www.datcaweb.com

Iyzico