Hayalim Çiçek Evi

Hayalim Çiçek Evi

İskele Mahallesi Profesör Fehmi Yavuz Cd No: 11 iskele Mahallesi, Datça
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
İş Alanları

Çiçekçiler

Datçada Hem Yerel Çiçekçilik Hem De Botanik Çiçekçilik Yaparak Birçok Kişi Ve Kuruma Hizmet Vermekteyiz.

Hayalim Çiçek Evi Hakkında

Datça Çiçekci yada Datça Çiçek Siparişi denildiği zaman akla ilk gelenlerden olmamızın sebebi 1994 yılından günümüze İstanbul Etiler, Yeni Levent, Göztepe ve klasik çiçek evi hizmetleriyle tecrübeler biriktirip Marmaris Datça’da tüm birikimimizi toplam 10 dönüm bahçelerimize ektik ve her sezon gönüllere hitaben biçiyoruz.

Datça Salon bitkileri, Özel günler için tasarlanmış buketler, arajmanlar konusunda uzmanlığımızın yanı sıra bahçe peyzaj hizmetleri de vererek hem Datça yerel çiçekçilik hem de Datça botanik çiçekçilik yaparak çok kişi ve kurumun gözdesi olmayı başardık.

Yönettiğimiz geniş topraklardaki ürün sayımızla toptan siparişleri başarıyla karşılarken, festival ve organizasyonlarda dar zamanlara teslimat şartlarını her draim başarıyla sonuçlandırıyoruz.

 

 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

  • 5/5

    Çok çeşitli seçenek imkanı ve tasarımları ile herşey süper. Çok güzel çiçekler tam istediğimiz zamanda ve kaliteli bir şekilde hazırlanıp teslim edildi emeğinize sağlık teşekkürler.

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Datça Emlak | Datça Otelleri | Datça Gezi Rehberi | Datça iş Rehberi | Datça Satılık Ev | Datça Web Tasarım ve Geliştirme www.datcaweb.com

Iyzico